Teenused

Õmblus

Valmistame oma klientidele püsivalt erinevaid padja- ja sisustustekstiilitooteid, pehmemööbli katteid ja beebipesasi. Oleme abiks nii kohalike kui Skandinaaviamaade brändidele kergrõivaste ja aksessuaaride väljatöötamisest kuni lõpp-produkti valmistamiseni. Meie masinapargis on saadaval nii kerge- kui raskeklassi ühe-/kahenõelamasinad, erinevad äärestus- ning spetsiaalmasinad ja ühepealine tikkimismasin. Õmblusprotsessides osalevad meie tublid ja kogenud õmblusspetsialistid, tehnoloog ja meister, kes tagavad tootel parima tehnoloogilise lahenduse ja nõuetele vastava õmbluskvaliteedi.

Tootearendus

Kui Sul on idee, siis meie aitame selle Sinu jaoks ellu viia! Oleme toeks sobivate kangaste leidmisel ja laseme konstrueerida vajaminevad lõiked. Koostöö tulemusel valmib soovitud mudelist prototüüp, mida saame Sinu soovil täiustada kuniks mudel on lõplikult tootmis- ja müügivalmis.

Materjalide sisseost

Õmblusteenuse tellimisel otsime Sulle vajadusel kõik kanga- ja abimaterjalid. Selleks on meil koostööd mitmete usaldusväärsete tarnijatega Euroopas ja mujal maailmas.