Minu lugu.
Sinu lugu.
Meie lugu.

Meist

35 aastat täis kirge ja kogemust

Tiia Tammsalu

„Minu kokkupuude õmblusega sai alguse, kui 5-aastasena läksin salaja vanaema õmblusmasinat proovima. Kogemata läks õmblus üle kanga ja nii see minu pöidlaküünes lõppes. Ju sealt selle pisiku tekstiilivaldkonda endale sisse õmblesin. 

Kirg tekstiilitöö vastu on aastatega aina kasvanud. Olen töötanud kangapoes ja erinevates tekstiili- ning tekkide-patjade tootmistes. Kokkupuude kangastega on andnud teadlikkuse, et meid peaksid ümbritsema parimad materjalid, et tunda end mugavalt ja enesekindlana.“

Tiia Tammsalu, Moonstari asutaja ja tegevjuht

Kõik see pikaajaline kogemus ja kirg viis Moonstari loomiseni 2014. aastal. Sealt sai alguse meie lugu.

Kui Sa mõtled hetke, siis tekstiilid ümbritsevad meid ööpäevaringselt. Seega vajame häid ja nahasõbralikke materjale, et nautida täiel rinnal elu. Selle tagab näiteks hea voodipesu ja ka rõivad, mida kannad. Hinda ennast ja luba endale parimat!

Meil on tahe teha midagi, mida ise naudime ja väärtustame. Meie poolt õmmeldavad tooted pakuvad Sulle hoolivust ja rahulolu. Peame väga oluliseks, et need oleksid ökoloogiliselt valmistatud ja keskkonda säästvad.

Hoolime oma klientidest ja tahame teile luua parimat!

Sina lood meie loo!

Õmblustootmine

Teostame mitmeid õmblustöid tagades kõrge kvaliteedi, konkurentsivõimelised hinnad ning paindlikkuse.

Tootearendus

Oleme toeks vajalike materjalide leidmisel ja laseme konstrueerida sobivad lõiked. Koostöö tulemusel valmib soovitud mudelist prototüüp.

Meie kaubamärgid

Põhitellimuste kõrvalt oleme loonud kolm kaubamärki - Moonstar, Mönna ja Flow By Moonstar.

Scroll to Top